מרשל DG – C2 

  צור קשר:
  053-762-6992

  או השאר פרטים ונחזור אליך


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  לכל אחד מאיתנו שמורה הזכות לשמור על העצמאות ויכולת ההתניידות. אם אתם רוצים להמשיך ולחוות את החיים במלואם, מרשל DG – C2 נוצר בשבילכם. עם שני מקומות ישיבה נוחים, מערכות אלקטרוניות מתקדמות, עיצוב מרהיב ומנוע עוצמת, שום דבר לא יעצור אתכם. 

  מרשל DG – C2 

  מרשל DG – C2   הוא אחד הרכבים התפעוליים הנאים שקיימים בשוק. העיצוב האסתטי והחדשני שני רק לנוחות המקסימלית שהוא מעניק לכם בין אם אתם תושבי העיר או הקיבוץ. הוא תוכנן כדי להעניק בטחון ועצמאות לכל מי שמעוניין למצות את החיים עד הסוף ולא לוותר על דבר. אף על פי שהוא אינו מוגבה מן הקרקע, יש לו יכולות תמרון נהדרות ואפילו מסוגלות מסויימת לעלות בעליות תלולות. הוא מצוייד בשני מושבים רכים ומפנקים שיהפכו כל יציאה מהבית לבילוי של ממש. 

  אבזור 

  כרכב תפעולי תוצרת מרשל, גם המרשל  DG – C2מצוייד במערכות אלקטרוניות מתקדמות תוצאת ארה"ב וקנדה, נחשב לקלאב קאר איכותי במיוחד לאיזורים עירוניים, פארקים, קיבוצים ומושבים. הוא כולל גם ארגז קטן לנשיאת חפצים, ובמידה ותהיו מעוניינים בכך, ניתן לרכוש בנפרד ספסל אחורי להסעת שני נוסעים נוספים.

  אבזור נוסף

  תוכלו לרכוש בתוספת תשלום ספסל אחורי לנוסעים או עבור מטען קל, גגון ארוך וכיסוי חורף כדי שאי אפשר יהיה לעצור אתכם גם ביום סופה וקור. 

  מחיר 

  מחירו של מרשל  DG – C2 הינו 28,000 ש"ח. מחיר משתלם במיוחד עבור העצמאות והניידות שהוא מאפשר. תוכלו לצאת איתו לטיול שכונתי קטן, להקפיץ חברים למחוץ חפצם, לערוך קניות בסופרמרקט או לצאת לבילוי משותף. 

  מפרט טכני 

  אורך 234 ס"מ
  רוחב 120 ס"מ
  מרחק מהקרקע10 ס"מ
  מנוע 48 וולט DC
  משקל 490 ק"ג 

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  מאמר זה וכל התוכן באתר נכתב על ידי סהר אוחיון ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הרכבים התפעוליים. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   צור קשר:
   053-762-6992

   או השאר פרטים ונחזור אליך


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   רכב תפעולי מומלץ