מרשל  DG – C4

  צור קשר:
  053-762-6992

  או השאר פרטים ונחזור אליך


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  מרשל DG – C4  הוא הרכב התפעולי הנוח והאיכותי ביותר להסעה בטוחה של נוסעים עם ארבעה מקומות ישיבה באותו כיוון נסיעה ומושבים יוקרתיים. מתאים ביותר להסעת נוסעים בפארקים רחבי ידיים, שדות תעופה ובתי חולים או לבילוי והנאה משפחתיים באיזורים הפתוחים. 

  קלאב קאר מרשל DG – C4

  קלאב קאר מרשל DG – C4 הינו רכב תפעולי המיועד להסעת נוסעים בנוחות מירבית. היתרון הגדול שלו הוא במושבים המרווחים אשר ארבעתם פונים לכיוון הנסיעה כאשר בתא האחורי ישנו ארגז לנשיאת חפצים. יש אפשרות לצרף ספסל אחורי לשני נוסעים נוספים ולהפוך את הקלאב קאר למיועד לשישה נוסעים. 

  אבזור

  קלאב קאר מרשל DG – C4  נבנה על מנת לשמש לקייט ונופש והסעה בטוחה של נוסעים עם יכולת התמרון שלו טובה מאד גם בדרכים סלולות אך מעט תלולות. העיצוב החדשני והנעים לעין והמושבים המרווחים והנוחים הופכים אותו למושלם עבור פארקים, גני חיות, בתי מלון, שדות תעופה ובתי חולים או ליום בילוי נפלא עם משפחה או חברים. 

  למי זה מתאים?

  לכל מי שמעוניין לרכוש רכבים תפעוליים כדי להעניק שירותי הסעה בטוחים בתוך קומפלקסים רחבי ידיים עבור המתקשים בהליכה כגון קשישים ונכים, להשכרה למשפחות המבלות בפארקים ציבוריים וגם לשימוש פרטי כמו לדוגמא לקחת בני משפחה וחברים לסיור בקיבוץ או במושב.

  מחיר 

  קלאב קאר מרשל DG – C4  חדש עולה בסביבות 34,000 ש"ח, אך בגלל אמינותו הרבה ניתן גם לרכוש אותו כיד שניה. בדרך כלל קלאב קאר מתוצרת מרשל הינם עמידים ושומרים על איכות גבוהה לאורך שנים. 

  מפרט טכני 

  אורך 307 ס"מ
  רוחב120 ס"מ
  מרחק מהקרקע 10 ס"מ
  מנוע 48 וולט DC
  משקל כולל 610 ק"ג

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  מאמר זה וכל התוכן באתר נכתב על ידי סהר אוחיון ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הרכבים התפעוליים. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   צור קשר:
   053-762-6992

   או השאר פרטים ונחזור אליך


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   רכב תפעולי מומלץ