מרשל DH-M2

  צור קשר:
  053-762-6992

  או השאר פרטים ונחזור אליך


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  רכב תפעולי חשמלי מבית היוצר של אחד היצרנים המובילים בתחום, חברת מרשל. קלאב קאר המספק נסיעה נעימה, נוחה ובטוחה מאוד. מדובר בדגם חזק המתאים מאוד למגרשי הגולף רחבי הידיים, הוא שקט ואמין, וחברת מרשל מספקת אחריות יצרן מקיפה וטובה לרבות, מרכזי שירות מקצועיים ואדיבים, בפריסה ארצית מצוינת. 

  מרשל DH-M2 מגיע עם זרועות מתלה נפרדות, כולל רדיוס, בולם, קפיץ סלילי, זכוכית מחוסמת עם וישר, מתז כסטנדרט של הדגם, לוח שעונים דיגיטלי, סוללה ושעון. קיים דגם פרימיום לדגם זה והוא מגיע עם מושבי עור מהודרים ונוחים. בנוסף, מרשל DH-M2 מגיע עם מושב אחורי הממוקם כנגד כיוון הנסיעה, מגני ברזל מקדימה ומאחורה, המספקים הגנה על פנסי הרכב ועל מכסה המנוע מקדימה, ועל היושבים בספסל האחורי. גג הרכב מספק הגנה טובה מקרני השמש בקיץ ומטיפות הגשם בחורף לרבות, חריצי ניקוז למי הגשמים על מנת שלא יישארו על גג הרכב. 

  קיים מגוון רחב של רכבים תפעוליים אולם, מרשל DH-M2 מציג יחס עלות מול תועלת טוב מאוד, והוא רכב ורסטילי שיכול לשמש במגרשי גולף, במפעלים גדולים להובלת עובדים ממקום למקום, בקיבוצים וקלאבים למיניהם. בזכות הבטיחות הגבוה והחוזק של הרכב הוא מתאים למגוון רחב של פעולות. 

  מפרט טכני 

  האלמנטפרוט
  בלם אחוריבלמים מכניים בשני הגלגלים האחוריים
  בולמי זעזועיםבולמי זעזועים + קפיצי עלים
  הגהמסרק הגה מכני
  תאורהתאורה מקיפה הכוללת איתות
  שונותצופר ומראות

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  מאמר זה וכל התוכן באתר נכתב על ידי סהר אוחיון ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הרכבים התפעוליים. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   צור קשר:
   053-762-6992

   או השאר פרטים ונחזור אליך


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   רכב תפעולי מומלץ