ימאהה Drive 2 בנזין

  צור קשר:
  053-762-6992

  או השאר פרטים ונחזור אליך


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  ימאהה Drive 2 בנזין הינו הקלאב קאר המושלם לנסיעה בעיר או בשטח עם בטיחות גבוהה, איבזור נוח ועיצוב מרשים. הוא מתאים לבני גיל הזהב, לנכים, לסיורים וטיולים בחיק הטבע, בפארקים רחבי ידיים ואיזורים תפעוליים.

  ימאהה Drive 2 בנזין הינו רכב תפעולי נוח במיוחד לנסיעות בתוך העיר או בשטחים פתוחים באיזורים תפעוליים או בפארקים ומשמש בעיקר להסעת נוסעים, נכים ובני גיל הזהב. ניתן להזמינו עם ספסל אחורי להכפלת מספר האנשים הנוסעים בו משניים לארבע או עם ארגז קטן ונוח לנשיאת משאות קטנים כגון ארגז כלים, תיקים או קניות.

  אבזור

  ימאהה Drive 2 מאובזר בצמיגים איכותיים, שלדה קלה וחזקה, מערכת מתלים לשיכוך זעזועים, מושבים אורטופדיים, מערכת בלימה פנימית רטובה רב דסקית ומקומות אחסון נוחים.

  אבזור נוסף

  דגם ימאהה Drive 2 עוצב כדי להעניק נוחות מרבית למשתמשים בו גם ללא אבזור נוסף, אך ליתר נוחות ובטיחות השימוש בו ניתן להזמין בעלות נוספת גם הגבהה כדי להתאימו לשטח, גגון ארוך יותר וכיסוי חורף שקוף לנסיעה גם בימים גשומים.

  למי זה מתאים?

  ימאהה Drive 2הינו הרכב הנוח ביותר לנסיעה מבין משפחת הרכבים התפעוליים. הוא מתאים לכל מי שזקוק לעצמאות רבה יותר ולשיטוט באיזורים נרחבים, לסיורים וטיולים בשטחים פתוחים כגון פארקים וקומפלקסים גדולים כגון שדות תעופה או בתי חולים.

  מחיר

  מחירו של דגם ימאהה Drive 2 נע בין 34,000 ל- 39,000 ש"ח וניתן להשיגו במחירים נמוכים יותר כיד שניה. הוא נחשב לקלאב קאר אמין וחזק ויכול לשרת אתכם במשך שנים.

  מפרט טכני

  אורך238 ס"מ
  רוחב120 ס"מ
  מרחק מהקרקע14   ס"מ
  מנוע48V  AC
  משקל כולל302  ק"ג

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  מאמר זה וכל התוכן באתר נכתב על ידי סהר אוחיון ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הרכבים התפעוליים. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   צור קשר:
   053-762-6992

   או השאר פרטים ונחזור אליך


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   רכב תפעולי מומלץ