ימאהה Drive 2 בנזין

ימאהה Drive 2 בנזין הינו הקלאב קאר המושלם לנסיעה בעיר או בשטח עם בטיחות גבוהה, איבזור נוח ועיצוב מרשים. הוא

ימאהה ביג פוט חשמלי מוגבה

ימאהה ביג פוט חשמלי בא לעבודה קשה בתנאי שטח קשוחים בלי להתפנק ובלי להתלונן. זהו הרכב התפעולי לתנאי שטח החזק

ימאהה Drive 2 חשמלי

הקטגוריה של רכבים תפעוליים כוללת את ימאהה 2 DRIVE חשמלי, רכב תפעולי במחיר סטנדרטי לרכבים בקבוצה, בסך של 39,000 שקלים

ימאהה U-MAX חשמלי

ימאהה U – MAX בעל המנוע החשמלי מיוצר בטכנולוגיית POWERTECH שהופכת אותו לרכב התפעולי החזק והמשתלם ביותר. עם שמונה מצברי

ימאהה U-MAX בנזין

ימאהה U – MAX בנזין הינו רכב תפעולי עוצמתי המתאים למגוון רחב של שימושים, החל מנסיעה בטוחה בשבילי המושב או

  צור קשר:
  053-762-6992

  או השאר פרטים ונחזור אליך


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  חברת ימאהה היא יצרנית רכבים תפעוליים וותיקה, מוכרת ובעלת מוניטין של איכות. זאת כנראה הסיבה שרכביה התפעוליים נמכרים היטב בישראל. שני דגמים עיקריים עושים זאת לקהל הישראלי, דגם ה- DRIV2 , דגם נמוך של חברת ימאהה, סטנדרטי ומאוד פופולרי.

  הדגם השני הינו BIG FOOT, דגם מאסיבי ועוצמתי ביותר, מוגבה ומתאים בשל כך לנסיעה בכל תנאי שטח. קלאב קאר ימאהה מעט יותר יקר מדגמים של יצרניות אחרות אולם, אין ספק שאיכות הרכבים לגמרי מצדיקה זאת. 

  חברת ימאהה מציעה רכבים תפעוליים בעלי מנוע חשמלי חזק, או לחילופין, רכב תפעולי עם מנוע בנזין. את סוג המנוע הנדרש יש לבחור בהתאם לצרכים שעל הרכב למלא. אלה מכם המבקשים לעצמם רכב תפעולי YAMAHA שקט ולא מזהם, רצוי שיבחרו במנוע חשמלי. אלה שמחפשים רכב עוצמתי ביותר לעבודה ממושכת, רצוי שיבחרו במנוע בנזין. 

  מחירון קלאב קאר ימאהה

  הדגם מחיר
  PTV מנוע חשמלי 39,000 שקלים
  PTV מנוע בנזין 40,000 שקלים
  UMX חשמלי 54,000 שקלים
  UMX בנזין 49,000 שקלים

  המחירים בטבלה כוללים מע"מ.

  מחירון תוספות לקלאב קאר YAMAHA

  פרוט התוספת מחיר
  גג מוארך 1000 שקלים
  כיסוי חורף 1000 שקלים
  ספסל אחורי  ללא עלות

  המחירים בטבלה כוללים מע"מ.

  כוח עבודה כמו של סוס

  הרכב התפעולי הנחשק ביותר של ימאהה, הנחשב למוצר הדגל של החברה בתחום הרכבים התפעוליים הוא, רכב ה- UMX, המגיע בגרסה חשמלית או בגרסת בנזין. רכב חזק במיוחד, גבוה ובעל יכולת עבודה בכל תנאי שטח ולמשך זמן רב.  דגם נוסף המראה יכולות עבודה מצוינות הוא LIMO SE, דגם הכולל מנוע בנזין, מוגבה, המאפשר נסיעה של 4 עד 6 אנשים (קיים גם דגם המאפשר הסעה של 8 אנשים). ניתן למצא דגמים להם ארגז כלים אחורי מרשים או, דגמים להם ניתן להוסיף ארגז כלים המגיע לגודל של 1.80 מטר.

  רכב תפעולי ימאהה יד 2

  בזכות המוניטין שיש לרכבים התפעוליים של חברת ימאהה קיים שוק דינמי, חי ובועט של קלאב קאר ימאהה מיד שנייה. מכיוון שמדובר ברכבים המחזיקים הרבה שנים בעבודה תקינה, לא מעט אנשים בוחרים לרכוש קלאב קאר ימאהה, במקום קלאב קאר חדש של יצרנית אחרת במחיר זול יותר. הם בוחרים כך מתוך הבנה ואמונה שרכב תפעולי ימאהה, ייתן להם רמת עבודה מעולה, אמינות, ובשל העובדה שאינו חדש, מחיר אטרקטיבי לדגם.  

  הדרך המומלצת לרכוש רכב תפעולי ימאהה יד שניה היא באמצעות חברה, המתמחה ברכבים תפעוליים. גם לרכבים אלה יש מה שנקרא טרייד אין, וחברות המוכרות קלאב קאר חדשים עוסקות גם במכירת קלאב קאר יד שניה. חברות אלו קולטות את הרכבים, מבצעות להם בדיקת מצב מקיפה ומטפלות בכל מה שנדרש לטפל בו: החלפת חלקים שיש להם בלאי וטיפול שוטף.

  כשאתם מגיעים אליהן, הרכבים נמצאים במצב מעולה, אחרי טיפול, ואתם יכולים לקבל אחריות למספר חודשים על הרכב. אם יש לכם רכב תפעולי ימאהה ישן, אתם יכולים להגיע לחברות אלה ולבצע טרייד על רכבכם בתמורה לרכישת רכב חדש.

  דגמים נוספים מבית היוצר של חברת ימאהה

  דגם DRIVE 2 SUPER HAULER, רכב תפעולי חזק עם ארגז גדול מאלומיניום בחלקו האחורי. בזכות גודלו של הארגז ניתן להעמיס בו ציוד רב ולשנע אותו ממקום למקום ביעילות. דגם זה דורש מעט מאוד תחזוקה, הוא עמיד מאוד וגבוה. מידות הדגם אורך 180 ס"מ, רוחב 120 ס"מ וגובה 20 ס"מ. רכב תפעולי ימאהה DRIVE 2 SUPER HAULER, מתאים לחקלאות, גינון, תעשיה ועוד.

   צור קשר:
   053-762-6992

   או השאר פרטים ונחזור אליך


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.