מרשל מוגבה DH-C2 

מרשל מוגבה DH-C2 הוא הקלאב קאר האידיאלי לכל מטרה. עם עוצמת מנוע גבוהה, מרחק של 15 ס"מ מהקרקע וגלגלי שטח

מרשל מוגבה DH-C4

אם יש דבר כזה רכב תפעולי מושלם, זה כנראה יהיה מרשל מוגבה  .DH-C4עם מנוע עוצמתי, גלגלי שטח, ארגז אחורי ענק

מרשל DG – C2 

לכל אחד מאיתנו שמורה הזכות לשמור על העצמאות ויכולת ההתניידות. אם אתם רוצים להמשיך ולחוות את החיים במלואם, מרשל DG

מרשל  DG – C4

מרשל DG – C4  הוא הרכב התפעולי הנוח והאיכותי ביותר להסעה בטוחה של נוסעים עם ארבעה מקומות ישיבה באותו כיוון

מרשל DH-M2

רכב תפעולי חשמלי מבית היוצר של אחד היצרנים המובילים בתחום, חברת מרשל. קלאב קאר המספק נסיעה נעימה, נוחה ובטוחה מאוד.

מרשל DH Flat-Bed עם ארגז אחורי גדול

רכב תפעולי חשמלי חזק וקשוח, הנחשב ללא פחות מסוס עבודה יעיל במיוחד. מרשל DH FLAT-BED עם ארגז אחורי גדול, הוא

  צור קשר:
  053-762-6992

  או השאר פרטים ונחזור אליך


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  יצרנית הרכבים התפעוליים מרשל איננה נחשבת אולי לעילית של הרכבים התפעוליים אולם, מדובר ביצרנית מכובדת, המייצרת קלאב קאר איכותי שיודע לעשות עבודה. קלאב קאר מרשל מתאים למנעד רחב של עבודות: הסעת עובדים, נסיעה ממקום למקום במרחבי הקיבוץ, נשיאת כלי משחק ושחקנים במגרשי הגולף ועוד.

  מרשל רכב תפעולי נותן חוויית נסיעה טובה, נוחה ובטיחותית ולכן, הוא פופולרי מאוד. בנוסף, נחשבים הרכבים של מרשל אמינים ונמכרים במחירים סבירים (בין 30,000 ל- 35,000 שקלים). קלאב קאר מרשל מתאפיין במנוע חזק, טווח נסיעה מכובד מאוד ורמת אבזור מפנקת. אי לכך, ישנם אנשים שרוכשים דגמים מסוימים של מרשל לטובת טיולים ונסיעות מהנות בשעות הפנאי. 

  לחברת מרשל דגמים רבים אולם, שניים מהם פופולריים במיוחד ואהובים בקרב לקוחות החברה: DH הרכב התפעולי הגבוה של מרשל, הוא אולי הדגם הנמכר ביותר בישראל. רכב תפעולי מצוין למגוון עבודות ופעולות, ונתן למצא אותו בעיקר באזורים כפריים, מושבים וקיבוצים. מדובר בדגם ברמת אבזור גבוהה הכולל גלגלי שטח חזקים, בטיחותיים ואמינים, המתאימים כמעט לכל תוואי שטח. הדגם מגיע בגרסה שבה שני מקומות ישיבה קדמיים וארגז משא אחורי, בגרסה נוספת ובה ארבעה מקומות ישיבה וארגז, ואפילו בגרסה נוספת של שלושה ספסלי ישיבה. 

  דגם נוסף הוא ה- DG (דגם נמוך), מתאים יותר להסעות שונות של אנשים, בדרכים סלולות היטב של קיבוצים, מושבים ומגרשי גולף. גם הדגם הנמוך מגיע בשלוש גרסאות: שני ספסלים, ארבעה ספסלים או שישה ספסלים. 

  הייעוד הנוסף

  מרשל רכב חשמלי (Marshell), משמש גם את קהילת הגיל השלישי כרכב שהופך את נושא הניידות שלהם, בעיקר אלה שגרים במושבים וקיבוצים רחבי ידיים, לקל ונעים יותר. הנסיעה בשטחים הכפריים של הקיבוץ או המושב נוחה וקלה, ודגמים מסוימים יאפשרו לסבא וסבתא להסיע גם את הנכדים במרחבי הקיבוץ. 

  קלאב קאר גולף מרשל

  מרשל הוותיקה מציגה לאורך השנים, ליין רכבים תפעוליים הנותנים מענה מצוין לענף הגולף, מגוון דגמים בתחום זה במחירים אטרקטיביים. האלמנטים שהופכים את מרשל ליצרנית מוצלחת בתחום רכבי הגולף עוברים דרך העיצוב העדין של הדגמים הייעודיים, בשילוב מנועים חזקים ואמינים ובקר מדויק ואיכותי, שמקנים לרכב ביצועים מעולים. טווח הנסיעה של דגמי הגולף מרשים ומבטיח נסיעה ללא עצירות מיותרות, ורמת אמינות גובהה. הגולפיות של מרשל נחשבות למשתלמות גם בזכות המחיר האטרקטיבי שלהן שנע בין 28,000 שקלים ל- 34,000 שקלים. 

  מחירון לדגמים נבחרים של מרשל

  דגם מחיר
  מרשל גבוה DH-C2 34,000 שקלים
  מרשל נמוך DG-C2 28,000 שקלים 
  מרשל ארבעה מקומות גבוה DH-C4 38,000 שקלים
  מרשל ארבעה מקומות נמוך DG-C4  34,000 שקלים

  מחירון תוספות לדגמי מרשל

  התוספת מחיר
  גג מוארך 1000 שקלים
  כיסוי חורף  1000 שקלים
  ספסל אחורי  1500 שקלים

  אחד יוצא דופן במיוחד

  מרשל דגם DG-C6 הוא רכב תפעולי חשמלי הנוגע בשלמות. מדובר ברכב אופטימלי למטרות הסעה בצורה נוחה ביותר ובטוחה מאוד. דגם הכולל 6 מקומות ישיבה (3 ספסלים זוגיים), הדגם בעל גמישות תכנונית וניתן לבצע בו אי אלו התאמות. בין השאר ניתן להוסיף אפילו ספסל זוגי נוסף ולהגדיל את מספר המקומות לשמונה מקומות ישיבה ואף, להוסיף לדגם של השישה מקומות ארגז אחורי גדול, שיאפשר העמסת ציוד בצורה נוחה ויעילה. הדגם מגיע עם מנוע בעוצמה של 48V הנחשב חזק, ובקר אלקטרוני משובח של חברת קרטיס. הדגם מציג יחס עלות מול תועלת חיובי מאוד. 

  מפרט טכני

  האלמנט פרוט
  אורך 382 ס"מ
  רוחב 120 ס"מ
  גובה מהקרקע  10 ס"מ 
  מנוע 48V 
  בקר אלקטרוני קרטיס 1268
  סוללות (6) 8 V 
  משקל 700 ק"ג

   צור קשר:
   053-762-6992

   או השאר פרטים ונחזור אליך


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.