קלאב קאר פרזידנט

  צור קשר:
  053-611-0592

  או השאר פרטים ונחזור אליך

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קלאב קאר פרזידנט הוא הדגם הנפוץ והפופולארי ביותר בארץ. ניתן למצוא אותו בשלוש גרסאות: חשמלי, בנזין ומוגבה. זהו רכב תפעולי חזק ואמין, בעל עיצוב נעים לעין ומתאים גם לשימוש פרטי וגם לשימוש תפעולי. 

  קלאב קאר פרזידנט 

  מי שזקוק לרכבים תפעוליים אמינים ובטוחים לצורכי עבודה או להתניידות עצמאית יוכל ליהנות מאד מדגם הקלאב קאר פרזידנט הנוח. הרכב התפעולי מתאים בעיקר לפארקים ובתי מלון, לקיבוצים ומושבים, לטיולים בחיק הטבע ולאיזורים תפעוליים. 

  יתרונותיו של הקלאב קאר פרזידנט

  לרכב התפעולי קלאב קאר שלדת אליומיניום קלה אך חזקה במיוחד, מערכות של מתלים ובלמים לנסיעה נוחה ובטוחה, אפשרות להתקין ארגז אחורי או ספסל לשני אנשים נוספים, מראה נאה ומעוצב, מושבים נוחים, תאורה קדמית ואחורית, גגון וחלון קדמי מתקפל. 

  ההבדלים בין הדגמים השונים 

  דגמי מנוע הבנזין מגיעים עם הספק של 14 כוחות סוס ונפח של 404 סמ"ק עם מהירות מקסימלית של 27 קמ"ש. הדגם החשמלי מצוייד במנוע חזק 48 וולט ואילו הדגם החשמלי המוגבה מאפשר נסיעה בטוחה יותר בדרכים לא סלולות ובתנאי שטח.

  רכישת קלאב קאר פרזידנט יד שניה

  מאחר והרכבים התפעוליים מתוצרת קלאב קאר אמינים כל כך, הבחירה ברכישת רכב תפעולי יד שניה משתלמת במיוחד. כך תוכלו להשיג לעצמכם עצמאות מלאה והתניידות בטוחה, רכב עבודה יעיל ושימושי ודרך נוחה להסעת נוסעים במחירים נמוכים 

  לסיכום 

  קלאב קאר פרזידנט הינו רכב תפעולי אמין ובטוח למגוון של שימושים, פרטי או תפעולי. זהו קלאב קאר נוח ויציב שמגיע בשלוש גרסאות, בנזין, חשמלי ומוגבה. הבחירה בדגמים השונים הינה עניין של נוחות כאשר הדגם המוגבה מאפשר עבירות טובה יותר בדרכים לא סלולות ותנאי שטח. ניתן להשיגו גם יד שניה. 

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  מאמר זה וכל התוכן באתר נכתב על ידי סהר אוחיון ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הרכבים התפעוליים. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   צור קשר:
   053-611-0592

   או השאר פרטים ונחזור אליך

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   רכב תפעולי מומלץ