קלאב קאר CarryAll 500 בנזין

  צור קשר:
  053-611-0592

  או השאר פרטים ונחזור אליך

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  לא גדול מדי, לא קטן מדי, בול כמו שאתם צריכים. קלאב קאר קארי אול בנזין הוא הרכב התפעולי שנמצא בדיוק בגודל המתאים עם 14 כוחות סוס, מושבים נוחים, ארגז אחורי גדול וכל מה שאתם צריכים כדי להפוך כל יום עבודה לחוויה. 

  קלאב קאר קארי אול 500 בנזין 

  קלאב קאר קארי אול 500 הינו בן למשפחת הרכבים התפעוליים המיועדים לעבודה. הוא מסוגל לשאת משאות, ציוד טכני וכלי עבודה ולהעניק נוחות מיוחדת לכל ענפי התעשיה והתחזוקה. מחירו משתלם במיוחד לאור העובדה שהוא יכול להעניק לכם כמעט את כל מה שאחיו הגדולים נותנים וכך לחסוך בעלויות וליהנות מרכב תפעולי נוח לאחסון ולעבודה בחוץ. 

  אבזור 

  קלאב קאר קארי אול 500 מגיע עם ארגז גדול ונוח, מנוע 14 כ"ס, שני מושבים נוחים ומרווחים, גלגלים איכותיים ומראה מעוצב ודינמי. ניתן להזמין ארגזים בעיצובים שונים על פי נוחותכם וצורכיכם. הוא מיועד בעיקר לצורכי עבודה אך ניתן לעשות בו גם שימוש פרטי אם אתם זקוקים לרכב תפעולי בעל יכולת לשאת מטען. 

  למי זה מתאים?

  לכל מי שזקוק לרכב תפעולי המסוגל לשאת משאות, ציוד מכני או כלי עבודה מקצועיים. מתאים בעיקר לתעשייה, תחזוקה וטיפוח פארקים וגנים. המחיר המשתלם שלו עושה את כל ההבדל ומאפשר לכם ליהנות מקלאב קאר נוח ויעיל מבלי להשתולל בהוצאות. 

  מחיר 

  מחירו של קלאב קאר קארי אול 500 חדש הוא 49,000 ש"ח. משפחת הרכבים התפעוליים של קלאב קאר נחשבים לאמינים ומחזיקים מעמד גם לאורך שנים לכן אין חשש לרכוש אותם גם כיד שניה. 

  מפרט טכני

   

  אורך 299.7 ס"מ 
  רוחב 127.7 ס"מ
  גובה 119.6 ס"מ
  מנוע 429 סמ"ק 
  מרחק מהקרקע 14.2 ס"מ 

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  מאמר זה וכל התוכן באתר נכתב על ידי סהר אוחיון ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הרכבים התפעוליים. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   צור קשר:
   053-611-0592

   או השאר פרטים ונחזור אליך

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   רכב תפעולי מומלץ