קלאב קאר CarryAll 700 בנזין

  צור קשר:
  053-611-0592

  או השאר פרטים ונחזור אליך

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קלאב קאר 700 קארי אול בנזין מגיע עם יתרונות בולטים כגון משקל קל ואורך של כמעט שלוש וחצי מטר לנשיאת מטענים רבים יותר כדי שהעבודה תמיד תעשה כמו שצריך. הרכב התפעולי ניתן להזמנה עם ארגז אחורי גבוה ונמוך או כמשטח שוכב להעמסה נוחה. הוא מתאים במיוחד לתחזוקת פארקים, נשיאת משאות כבדים, מפעלים ואיזורים תפעוליים. 

  קלאב קאר קארי אול 700 בנזין

  עם משקל של 680 ק"ג בסך הכל, קלאב קאר קארי אול 700 תוכנן להיות רכב קל משקל אך בעל יכולת נשיאה מרשימה של מטען. מושלם עבור עבודות תחזוקה, הובלת מטענים וכלי עבודה על פני קרקע סלולים ומישוריים במהירות נסיעה מתונה ובטוחה. 

  אבזור 

  קלאב קאר קארי אול 700 בנזין אמנם אינו רכב תפעולי מהמהירים או החזקים כמו אחיו בעלי גלגלי השטח והמנוע העוצמתי, אך הוא בעל סיבולת גבוהה במיוחד, יכולת נשיאה מרשימה וארגז אחורי גדול. ניתן להעזר בו לנשיאת ציוד מכאני, כלי עבודה ומטענים ממקום למקום בבטחה. את הארגז האחורי ניתן להזמין במגוון אפשרויות על פי צורכי העבודה. 

  למי זה מתאים?

  לכל מי שזקוק לרכבים תפעוליים אמינים ובטוחים לשינוע ואיסוף מטען. מתאים במיוחד לתחזוקה, שירותי תיקונים, איסוף פסולת, הסעת ציוד מכני או כלי עבודה כבדים בתוך מפעלים, אתרי בניה או איזורים תפעוליים. הקלאב קאר אינו מצוייד בגלגלי שטח ולכן מתאים לנסיעה באיזורים סלולים ומישוריים. הבחירה בין מנוע חשמלי לבנזין הוא עניין של שיקולים אישיים ונוחות התחזוקה. 

  מחיר 

  מחירו ההתחלתי כ- 62,000 אולם תוספות ושינויים בארגז האחורי עשויים להיות בתשלום נוסף. 

  מפרט טכני 

  אורך 349.3   ס"מ
  רוחב 119.6
  גובה 127.7
  מנוע 429 סמ"ק 
  משקל 680 ק"ג 

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  מאמר זה וכל התוכן באתר נכתב על ידי סהר אוחיון ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הרכבים התפעוליים. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   צור קשר:
   053-611-0592

   או השאר פרטים ונחזור אליך

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   רכב תפעולי מומלץ