קלאב קאר CarryAll 700 חשמלי

  צור קשר:
  053-611-0592

  או השאר פרטים ונחזור אליך

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  עם ארגז אחורי גדול במיוחד קלאב קאר קארי אול 700 יהיה העובד המצטיין שלכם בכל חודש מחדש. הרכב התפעולי ניתן להזמנה עם ארגז אחורי גבוה ונמוך או כמשטח שוכב להעמסה נוחה. הוא מתאים במיוחד לתחזוקת פארקים, נשיאת משאות כבדים, מפעלים ואיזורים תפעוליים. 

  קלאב קאר קארי אול 700 חשמלי 

  קלאב קאר קארי אול 700 חשמלי אמנם אינו רכב תפעולי מהמהירים או החזקים כמו אחיו בעלי גלגלי השטח והמנוע העוצמתי, אך הוא בעל סיבולת גבוהה במיוחד, יכולת נשיאה מרשימה וארגז אחורי גדול. ניתן להעזר בו לנשיאת ציוד מכאני, כלי עבודה ומטענים ממקום למקום בבטחה. את הארגז האחורי ניתן להזמין במגוון אפשרויות על פי צורכי העבודה. 

  אבזור 

  קלאב קאר קארי אול 700 תוכנן להיות רכב קל משקל אך בעל יכולת נשיאה מרשימה. ניתן להתאימו לצורכי העבודה שלכם על ידי הזמנתו עם ארגז אחורי גבוה או נמוך או כמשטח להעמסה נוחה. היתרונות הבולטים שלו הוא קלות משקלו, 680 ק"ג בסך הכל, והאורך הכללי שלו המגיע עד שלוש וחצי מטר המאפשר נשיאה של מטען רב יותר. מושלם עבור עבודות תחזוקה, הובלת מטענים וכלי עבודה. 

  למי זה מתאים?

  לכל מי שזקוק לרכבים תפעוליים אמינים ובטוחים לשינוע ואיסוף מטען. מתאים במיוחד לתחזוקה, שירותי תיקונים, איסוף פסולת, הסעת ציוד מכני או כלי עבודה כבדים בתוך מפעלים, אתרי בניה או איזורים תפעוליים. הקלאב קאר אינו מצוייד בגלגלי שטח ולכן מתאים לנסיעה באיזורים סלולים ומישוריים. 

  מחיר 

  מחירו ההתחלתי כ- 62,000 אולם תוספות ושינויים בארגז האחורי עשויים להיות בתשלום נוסף. 

  מפרט טכני 

  אורך 349.3   ס"מ
  רוחב 119.6
  גובה 127.7
  מנוע 48 וולט AC
  משקל 680 ק"ג 

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  מאמר זה וכל התוכן באתר נכתב על ידי סהר אוחיון ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הרכבים התפעוליים. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   צור קשר:
   053-611-0592

   או השאר פרטים ונחזור אליך

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   רכב תפעולי מומלץ