רכב תפעולי חשמלי 4×4

  צור קשר:
  053-762-6992

  או השאר פרטים ונחזור אליך


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  רכב תפעולי חשמלי עובד באמצעות מנוע חשמלי מבוסס סוללה נטענת. זהו רכב המשמש להסעת קבוצה קטנה של אנשים, לשינוע סחורה במפעל והוא מצוין להתניידות אישית במושב או בקיבוץ (בדומה לקלנועית). רכב תפעולי חשמלי אינו זקוק לתחזוקה שוטפת מרובה, הוא שקט ואינו גורם לזיהום הסביבה. רכב חשמלי 

  x44 מוסיף לכל היתרונות של הרכב החשמלי הסטנדרטי גם את הנסיעה הנוחה והבטוחה בתנאי שטח משובשים וקשים יותר. רכב תפעולי x44 מצוין לאלו מכם שעוסקים בחקלאות ונמצאים בשדות רחבי הידיים, מסיעים פועלים ומעמיסים משאות שצריכים להגיע מנקודה לנקודה. על פי רוב, אנשים המשתמשים בקלאב קאר x44 בוחרים דגם הכולל ארגז אחורי גדול להעמסה של ציוד או ירקות ופירות. 

  קל ונעים לנסיעה קל לנהיגה

  רכבים חשמליים באופן ככללי אינם מחייבים את הנוהג בהם ברישיון נהיגה בתוקף, הדבר נכון לגבי כל סוגי הרכבים התפעוליים. אולם, תקנה זו נכונה אך ורק לנהיגה במה שקרוי בחוק "אזורי שירות" כלומר, הנהיגה ברכב תפעולי על מדרכות או כבישים אינה מותרת ללא רישיון נהיגה בתוקף. מכיוון שרכב תפעולי x44 יכול לנסוע מצוין במשך הרבה שנים, חשוב לבחור בדיוק את הדגם המתאים לצרכים שלכם, אתם תחיו אתו הרבה זמן ולכן, צריכה להיות התאמה טובה. 

  הגודל כן קובע

  כשמדברים על רכבים תפעוליים באופן כללי, אחד הדברים שחשוב לבדוק הוא, גודל הרכב (אורך ורוחב בעיקר וגם גובה). רכבים תפעוליים משמשים במקרים רבים לעבודה במקומות צרים וצפופים כגון: מחסנים, מסלולי העמסה, פרדסים, חממות וכו'). אי לכך, אלה מכם שצריכים את הרכב התפעולי לאחת מפעולות אלה, חשוב שהרכב לא יהיה גדול מדי, שיהיה צר ואם אפשר גם קצר אולם, מבחינת גובה עדיף דווקא רכב גבוה המסוגל לנסוע גם בתנאי שטח של עבודה בחוץ, אדמה, חצץ, בוץ, חול וכו'. יש לציין, רכב תפעולי קטן יסייע לכם גם בכל הקשור למקום החניה שלו, שיוכל להיות קטן וחלק ממחסן או כל חלל סגור קטן אחר.   

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  מאמר זה וכל התוכן באתר נכתב על ידי סהר אוחיון ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הרכבים התפעוליים. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   צור קשר:
   053-762-6992

   או השאר פרטים ונחזור אליך


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   רכב תפעולי מומלץ