קוואסאקי מיול 600 SX

  צור קשר:
  053-555-9983

  או השאר פרטים ונחזור אליך


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  האח הקטן והזריז של משפחת רכבי העבודה של קוואסאקי, קוואסקי מיול 600 SX הינו טרקטור משא מיול שאולי לא מצטיין בכוח הרב שיש לאחיו הגדולים אך הוא בהחלט יכול לקחת אתכם דרך מעברים צרים ולהוביל במהירות משאות בתא המטען הזהה בגודלו לזה של טנדר.

  קצת על קוואסאקי מיול SX600

  מתאים למי שזקוק לרכב מקטגוריית טרקטור משא מיול אך אינו רוצה רכב גדול שקשה לתחזק ותופס שטח גדול באחסנה. דגם SX600 הינו צר וקצר אך מסוגל לשאת משאות כבדים עד כ – 500 ק"ג כולל את משקלו של הנהג ונוסע לצידו, לא מעט בכלל. בנוסף, יש לו כושר גרירה של עד 500 ק"ג מה שהופך אותו ליעיל ושימושי לא פחות מהדגמים הגדולים.

  למי זה מתאים?

  לכל מי שמעוניין לרכוש טרקטור משא מיול קטן מידות ובעל עבירות במקומות צרים במחיר נוח ובעלויות תחזוקה נמוכות. מחירו של קוואסאקי מיול 600SX אינו עולה על 55,000 וניתן גם להשיג אותו כיד שניה מה שמוריד עוד יותר את עלויות הרכישה. הדגם זקוק לטיפול על כל 250 שעות מה שמוזיל את עלויות התחזוקה בהשוואה לדגמים אחרים.

  יתרונות וחסרונות

  קוואסאקי מיול SX600 הוא דגם יחיד ומיוחד בשל גודלו ומשקלו הקל אך לפני שתחליטו לרכוש כדאי שתעיינו ברשימת החסרונות והיתרונות לוודא שהוא אכן עונה על כל צרכיכם:

  • זהו טרקטור משא מיול 2X4 ולא 4X4 כמו שאר הדגמים בסדרה
  • זהו רכב שמתקשה מעט בשטח ומעדיף שבילים סלולים.
  • אין לו הגה כוח, אם תהיו מעוניינים באחד תצטרכו להזמינו במיוחד.
  • המהירות שלו אינה גבוהה.
  • על אף שהוא אינו מהיר ואינו מסוגל לרדת לשבילי שטח פראי, הוא אמין ויעיל.
  • חסכוני ושומר על איכותו לאורך שנים.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  מאמר זה וכל התוכן באתר נכתב על ידי סהר אוחיון ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הרכבים התפעוליים. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   צור קשר:
   053-555-9983

   או השאר פרטים ונחזור אליך


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   רכב תפעולי מומלץ