קלאב קאר – מחיר

רכבים תפעוליים נהיו דבר שכיח מאוד ואחת הסיבות המרכזיות שאפשרו זאת הוא תג המחיר, שאינו מפוצץ את כיסו של הרוכש. טווח המחירים של קלאב קאר משתנה מדגם לדגם אולם, ניתן לציין איזשהו מרווח מחיר שנע בין 32,000 ל- 36,000 שקלים, לקלאב קאר חדש. הבדלי המחירים בין היצרניות השונות אינם גדולים במיוחד, מגוון הרכבים החדשים גדול והם מגיעים עם מנועים חשמליים חזקים ומנועי בנזין מספקים בהחלט.

מחירי קלאב קאר משתנים גם כשהרוכש מחליט להכניס למפרט הרכב אי אילו תוספות כגון: הגבהה של הרכב, הוספה של שני מקומות ישיבה, הארכת הגג של הרכב, שדרוג צמיגים לצמיגי שטח ועוד. כשמדברים על רכבים תפעוליים חייבים להזכיר מספר שמות של חברות המייצרות רכבים אלה ועושות זאת על הצד הטוב ביותר: ימאהה, איזיגו, קלאב קאר ועוד. 

  צור קשר:
  053-762-6992

  או השאר פרטים ונחזור אליך


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  כאשר עוסקים במחירים של רכבים תפעוליים או קלאב קאר כפי שרבים אוהבים לקרוא להם, יש לציין, כל חברה מציעה דגם בסיס ודגם משודרג, בדרך כלל דגם מוגבה. חלק מהחברות מציעות רכבים בעלי יכולת תפקוד מגוונת המתאימה הן לענף החקלאות, ההסעות, התעשייה, הגינון וענפים נוספים. החברות שרכביהן נחשבים לזולים יותר הן: מרשל ואקס קאר לעומתן, חברות הפרימיום הן: ימאהה, קלאב קאר, ואיזיגו. חברות הפרימיום הן, על פי רוב, חברות אמריקאיות, למעט ימאהה היפנית. 

  מחיר קלאב קאר חשמלי מיד שניה כמובן זול יותר ממחירו של חדש. כתוצאה מכך שרכבים תפעוליים הפכו נפוצים מאוד בישראל, קיים היצע גדול וטוב של רכבים יד 2. רכישת רכב תפעולי יד שניה היא בהחלט אופציה טובה לאלו שמחפשים רכישה זולה יותר ועדין כזאת שתספק להם את הסחורה. מחיר רכב תפעולי חשמלי יד 2 ינוע, בדרך כלל, בין 15,000 שקלים ל- 25,000 שקלים, מדובר בהפרשים די גדולים בהתייחס לדגמים החדשים. רכב תפעולי יד 2 מומלץ לקנות מחברה המתמחה ברכבים תפעוליים ומאפשרת לבצע טרייד על רכבים מיד שנייה. חברות אלו מטפלות היטב ברכבים שמגיעים אליהן, משפרות אותם במידת הצורך ולאחר מכן, מעמידות אותם למכירה. 

  רכב תפעולי מחיר לדוגמא

  קלאב קאר חשמלי מחירים – להלן מספר דגמים של רכבי קלאב קאר ומחיריהם:

  שם יצרנית הרכבדגםמחיר
  קלאב קאר חשמליטמפו34,000 שקלים.
  קלאב קאר בנזיןטמפו35,000 שקלים.
  ימאהה חשמליPTV38,985 שקלים
  ימאהה בנזיןPTV39,985 שקלים.
  מרשל חשמליDG-C228,000 שקלים.
  מרשל חשמליDG-C434,000 שקלים.

  מחיר רכבים תפעוליים נוספים לדוגמא

  רכב גולף מחיר – להלן מספר דגמים ומחיריהם:

  שם יצרנית הרכבדגםמחיר
  אקס קאר חשמליסטנדרטי33,000 שקלים. 
  אי קאר חשמלידוכיפת32,500 שקלים.
  מרשל DH-C438,000 שקלים.
  אי קאר אנפה38,500 שקלים.

  התוספת שתופסת ומעלה את המחיר

  מחיר רכב תפעולי נקבע גם על פי מספר תוספות שניתן להוסיף לו. חלק מהחברות כוללות כבר את התוספות במחיר, חלק אחר, יגבו מכם סכומים נוספים עבור תוספות אלה, מכיוון שהן אינן כלולות בדגם הסטנדרטי. להלן מספר דוגמאות – 

  • הוספת ספסל אחורי עם שני מקומות נוספים:
  שם יצרנית הרכבהמחיר הנוסף
  רכב תפעולי מרשל ללא עלות
  רכב תפעולי ימאהה PTV ללא עלות
  רכב תפעולי קלאב קאר טמפו2000 שקלים

  אצל יצרניות הרכב אקס קאר ואי קאר, הספסל כבר כלול במחיר. 

  • התקנת גג מוארך

  אלו מכם המעוניינים בארבעה מקומות ישיבה יכולים לבצע הארכה של גג הרכב, מדובר בתוספת בעלת משמעות מכיוון שהיא תאפשר לכל היושבים ברכב ליהנות בקיץ מצל, ובחורף, מישיבה ללא גשם על הראש. 

  שם יצרנית הרכבהמחיר הנוסף
  רכב תפעולי ימאהה PTV1000 שקלים.
  רכב תפעולי מרשל1000 שקלים.

  גם במקרה של תוספת זו, הרכבים התפעוליים של החברות אקס קאר ואי קאר, כוללים את מחיר הגג המוארך. 

  • תוספת כיסוי חורף – נעה בין 1000 שקלים ל- 2500 שקלים, תלוי בסוג הכיסוי ובדגם של הרכב. 
  • צמיגי שטח – מתאים בעיקר לרכבים תפעוליים גבוהים שמקבלים עם צמיגי השטח מראה מרשים וכמובן, מאפשרים נסיעה בדרכים מעט משובשות. אולם, אל תטעו לחשוב, רכב תפעולי איננו רכב שטח ולא בנוי לדרכים קשות שמתאימות יותר לרכבי שטח של ממש. 

  היקרים שבחבורה

  אספנו עבורכם גם את הדגמים היותר יקרים של הרכבים התפעוליים להלן – 

  שם יצרנית הרכבדגםמחיר
  ימאהה חשמליUMX54,000 שקלים.
  ימאהה בנזיןUMX49,000 שקלים.
  ימאההCRUISE 4 AC53,650 שקלים. 
  קלאב קארCARRYALL 55050,000 שקלים. 

  אז מה היה לנו?

  קלאב קאר או רכב תפעולי בשמו העברי, הוא רכב בעל נוכחות גבוהה במקומות רבים. מחירי הקלאב קאר נעים סביב ממוצע מחיר בסך של 37,000 שקלים. חלק מהרכבים מגיעים עם אלמנטים שברכבים אחרים, נחשבים לתוספות בתשלום נוסף. ניתן לרכוש רכב תפעולי טוב, במחיר זול יותר, בסוכנויות שעוסקות במכירת כלים מיד 2. 

  .

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  מאמר זה וכל התוכן באתר נכתב על ידי סהר אוחיון ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הרכבים התפעוליים. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   צור קשר:
   053-762-6992

   או השאר פרטים ונחזור אליך


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   רכב תפעולי מומלץ